KT-105-K BÜST KAİDESİ VE ATATÜRK BÜSTÜ
KT-105-K BÜST KAİDESİ VE ATATÜRK BÜSTÜ

KT-105-K BÜST KAİDESİ VE ATATÜRK BÜSTÜ


KT-105-K Büst Kaidesi ve Arkası Kapalı Model Atatürk Büstü h: 180 cm 

Tasarım Bilgisi: Atatürk Büstü Arkası Kapalı Model sivil kıyafetli karşıya bakar şekilde Atatürk’ün vakur duruşu yansıtılmıştır. Büst Kaidesi; Açılı Piramit formda tasarlanmıştır.Hazır Kaide,Atatürk Büstü ve Atatürk'ün vecizesinin yer aldığı kabartma veya pirinç yazı monte edilmiş yekpare (1 Takım) şeklinde montaşa hazır vaziyette teslim edilmektedir. 
Malzeme Bilgisi: Hazır Kaideli Atatürk Büstleri çalışmalarımızda kullanılan ana malzeme,sağlamlığı kanıtlanmış dış etkenlere karşı son derece dayanıklı cam elyaf takviyeli fiberglas (CTP)  malzemeden imalatları yapılmaktadır. Kaidenin iç kısımları metal konstrüksiyonlar ile güçlendirilmektedir.
Ölçü Bilgisi: Büst Kaidesi yüksekliği 105 cm,Atatürk Büstü yüksekliği 75 cm Arkası Kapalı Atatürk Büstü,Hazır Büst Kaidesi,Atatürk'ün Vecizesi ve İmzası yek pare olarak 1 Takım şeklinde satışı yapılmaktadır.Hazır Kaideli Atatürk Büstleri,Büst Kaidesi yapımı,satışı ve fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçin.Alt Mermer Platformun uygulaması işi yaptıran KURUM tarafından uygulanır.

Kaideli Atatürk Büstleri çalışmalarımızın tasarımı-modellemesi ve yapımı tamimiyle heykel atölyemize özgündür. Türkiye'nin hiç bir yerinde bayi veya temsilcimiz yoktur.Eserlerimizin tüm  hakları ESER HAKLARI kapsamında korunmaktadır.